Zapošljavanje pomoćnika u nastavi
Autor: Darija Benaković, 20. 9. 2016.

Na temelju mjera Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Mladi za mlade – pomagači u nastavi, zapošljavamo još dvoje pomoćnika u nastavi.

Na temelju mjera Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Mladi za mlade – pomagači u nastavi i članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13 i 152/14)  ravnateljica Osnovne škole Mitnica, Vukovar objavljuje:

Za zapošljavanje nezaposlenih osoba na području Grada Vukovara u javnom radu

„MLADI ZA MLADE – POMAGAČI U NASTAVI"

Predmet poziva: prijem u radni odnos na određeno vrijeme u trajanju do 10 mjeseci (provedba mjere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Mladi za mlade – pomagači u nastavi) osobe do 29 godina

Broj radnika: dva (2) m/ž

Naziv radnog mjesta: pomoćnik/ica u nastavi učenicima s teškoćama

Mjesto rada: Osnovna škola Mitnica, Vukovar Fruškogorska 2.

Pored općih uvjeta propisanih zakonom kandidat mora ispunjavati uvjete određene programom zapošljavanja nezaposlenih osoba u Javnim radovima Mladi za mlade koje određuje Hrvatski zavod za zapošljavanje.

Razina obrazovanja: nezaposlene osobe sa završenim srednjoškolskim obrazovanjem u četverogodišnjem trajanju ili sa završenim prvim stupnjem visokog obrazovanja

Radno vrijeme: rad u punom radnom vremenu

Radno iskustvo: radno iskustvo nije nužno

Uz pisanu prijavu na Natječaj kandidati/kinje su dužni/e priložiti sljedeću dokumentaciju:

Životopis

Dokaz o stečenoj stručnoj spremi u preslici

Dokaz o državljanstvu RH – preslika

Uvjerenje o nekažnjavanju, ne starije od 6 mjeseci - preslika

Uvjerenje / potvrda liječnika opće prakse o dobrome psiho-fizičkom stanju,

Potvrda Zavoda za zapošljavanje da je osoba nezaposlena

Elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Uvjerenje o formalnoj naobrazbi za pomoćnike/ce u nastavi (ukoliko ga posjeduju)

U prijavi obavezno navesti adresu stanovanja, kontakt broj mobitela i elektronsku poštu (e-mail).

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Uz prijavu na natječaj dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz da je nezaposlen/a.

Rok prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se na adresu škole: OSNOVNA ŠKOLA MITNICA, 32000 VUKOVAR FRUŠKOGORSKA 2., s naznakom "NE OTVARAJ – NATJEČAJ ZA POMOĆNIKE U NASTAVI".

Nepravodobne i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

O rezultatima natječaja svi kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem Web stranice Škole.

Natječajna dokumentacija može se podići u tajništvu Škole u roku od mjesec dana nakon završetka natječajnog postupka.

Ravnateljica:

Dubravka Lemac, mag.gl.ped.